دکوراسیون رستوران ، تابلو دیواری رستوران ، پوستر دیواری رستوران ، پوستر رستوران ، دکوراسیون داخلی رستوران ، دیزاین رستوران ، طراحی و اجرای دکوراسیون رستوران ، دکوراسیون رستوران کوچک ، نمای داخلی رستوران ، دکوراسیون رستوران کوچک ، تابلو دیواری برای رستوران

دکوراسیون یک رستوران چه دکوراسیون خارجی (نمای بیرونی رستوران) و چه دکوراسیون داخلی بسیار مهم میباشد چراکه مشتریان شما به فضایی که در آن به دنبال سپری کردن لحضاتی خوش میباشند را اهمیت میدهند. بهتر است بدانید هرچه دکوراسیون داخلی رستوان شما زیبا تر و شکیل تر و در عین حال آرامش دهندتر باشد مشتریان شما نیز بیشتر خواهد شد به طور کلی میتوان نتیجه گرفت که میزان مشتریان ثابت شما ارتباط مستقیمی با دکوراسیون رستوران شما دارد (البته خیلی عوامل دیگر هم در جذب مشتری دخیل اند مانند کیفیت ارایه خدمات شما و . . . ) . حال که اهمیت دکوراسیون یک رستوران مشخص شد میخواهیم تکینیک های طراحی و اجرای دکوراسیون رستوران را به شما آموزش دهیم.

تابلوگر با سابقه ی درخشان در زمینه دیزاین رستوران و دکوراسیون داخلی رستوران ، سالهای طولانی است که فعالیت میکند و در سابقه ی طولانی مدت حضور در این عرصه  دکور انواع رستوران ها را انجام داده که میتوان به دکوراسیون رستوان ایرانی ، دکوراسیون رستوران فرنگی ، دکوراسیون رستوارن کوچک ، دکوراسیون رستوران بزرگ ، دکوراسیون رستوران سنتی ، دکوراسیون رستوران مدرن و همچنین طراحی و ساخت تابلو دیواری برای رستوران ، پوستر دیواری برای رستوران اشاره کرد. اگر شما هم به دنبال اجرای دیزاین و دکوراسیون داخلی رستوران خود هستید میتوانید با تابلوگر تماس گرفته و همچنین با مشاوران ما صحبت کنید.

عواملی که در دکوراسیون داخلی رستوران نقش اساسی دارند:

دیوار های رستوران :

دیوارها تقریبا بیشترین مساحت را به خود اختصاص میدهند و نقش مهمی هم در دکور رستوران ایفاد میکنند بنابراین توجه به آنها بسیار مهم است . دیوار های رستوران را میتوان با استفاده از کاغذ دیوار به هر شکل دلخواهی آراست اما برخی دیگر هیچ نقشی را بر روی دیوار پیاده نمیکنند چراکه نمای دیوار رستورانشان زیباست برای مثال نمای آجر تزیینی . این گونه رستوان ها فقط از تابلوهای دیواری استفاده میکنند که فکر هوشمندانه ای هم میباشد چراکه دیوار با آجر تزیینی نمای زیبایی را به رستوران میدهد و آنها با کمترین هزینه با خرید تابلو هایی با مضامین مختلف دیوارهای رستواران را آرایش میدهند. تابلو های دیواری و پوستر رستوران میتوانند خاطرات و صحنه های زیبایی را در ذهن مشتری شما ایجاد کنند و او را برای حداقل یک بار دیگر هم شده به رستوران شما بکشاند بنابراین استفاده از تابلوهای دیواری و پوسترهای دیواری برای رستوران بسیار توصیه میشود. اگر شما هم تصمیم دارید تابلو و پوستر زیبا برای رستوران خریداری کنید میتوانید از منوی سایت ما انواع تابلوها را انتخاب کنید.

 میز و صندلی های رستوران : 

یکی دیگر از موارد مهم در تزیین رستوران میز و صندلی های رستوران میباشند . صندلی رستورانی باید بسیار راحت باشد تا مشتری احساس خوبی را از نشستن روی آن پیدا کند و همچنین رنگ میز و صندلی های رستوران نیز باید با رنگ کلی دکوراسیون رستوران شما هم خوانی داشته باشد و یا مکمل رنگ غالب رستوران باشد. توصیه میشود در انتخاب رنگ دکوراسیون داخلی رستوران از یک رنگ به عنوان رنگ غالب و از رنگی دیگری به عنوان مکمل آن استفاده شود.

نورپردازی رستوران : 

نورپردازی باید متناسب با کاربرد محیط رستوران شما باشد،قبل از تعیین کردن نحوه نورپردازی ،ابتدا سبک رستوران خود را مشخص کنید. یک رستوران مدرن و شیک از چراغ های روشنایی و نورپردازی امروزی استفاده می کند و یک رستوران با فضایی قدیمی و نوستالژیک نورپردازی رومانتیک و کلاسیک را انتخاب می کند . بعد از اینکه شما سبک کاری رستوران خود را مشخص کردید نورپردازی متناسب با آن را انتخاب کنید و بر جذابیت و دلنوازی رستوران خود بیافزایید. دکوراسیون و کاغذ دیواری با رنگ های روشن به نور کمک می کنند تا خود را بهتر و بیشتر در محیط نشان دهد ،دکوراسیونی با چوب ها و کاغذ دیواری تیره نور بیشتری را به خود جذب می کند و تعادل در نورپردازی و دکوراسیون را از بین می برند.

اگر شما تصمیم دارید تا برای طراحی دکوراسیون رستوران خود از تابلو و پوستر های دیواری زیبا استفاده کنید و فضای رستواران خود را به با هزینه به مراتب کمتر متحول کیند میتوانید با تابلوگر در تماس باشید.

هیچ آیتمی مطابقت داده نشده است