دکوراسیون رستوران ، تابلو دیواری رستوران ، پوستر دیواری رستوران ، پوستر رستوران ، دکوراسیون داخلی رستوران ، دیزاین رستوران ، طراحی و اجرای دکوراسیون رستوران ، دکوراسیون رستوران کوچک ، نمای داخلی رستوران ، تزیین دیوار رستوران ، تابلو دیواری برای رستوران ، دکوراسیون رستوران سنتی مدرن ، تزیین سقف رستوران

دکوراسیون یک رستوران چه دکوراسیون خارجی (نمای بیرونی رستوران) و چه دکوراسیون داخلی بسیار مهم میباشد چراکه مشتریان شما به فضایی که در آن به دنبال سپری کردن لحضاتی خوش میباشند را اهمیت میدهند. بهتر است بدانید هرچه دکوراسیون داخلی رستوان شما زیبا تر و شکیل تر و در عین حال آرامش دهندتر باشد مشتریان شما نیز بیشتر خواهد شد به طور کلی میتوان نتیجه گرفت که میزان مشتریان ثابت شما ارتباط مستقیمی با دکوراسیون رستوران شما دارد (البته خیلی عوامل دیگر هم در جذب مشتری دخیل اند مانند کیفیت ارایه خدمات شما و . . . ) . حال که اهمیت دکوراسیون یک رستوران مشخص شد میخواهیم تکینیک های طراحی و اجرای دکوراسیون رستوران را به شما آموزش دهیم.

تابلوگر با سابقه ی درخشان در زمینه دیزاین رستوران و دکوراسیون داخلی رستوران ، سالهای طولانی است که فعالیت میکند و در سابقه ی طولانی مدت حضور در این عرصه  دکور انواع رستوران ها را انجام داده که میتوان به دکوراسیون رستوان ایرانی ، دکوراسیون رستوران فرنگی ، دکوراسیون رستوارن کوچک ، دکوراسیون رستوران بزرگ ، دکوراسیون رستوران سنتی ، دکوراسیون رستوران مدرن و همچنین طراحی و ساخت تابلو دیواری برای رستوران ، پوستر دیواری برای رستوران اشاره کرد. اگر شما هم به دنبال اجرای دیزاین و دکوراسیون داخلی رستوران خود هستید میتوانید با تابلوگر تماس گرفته و همچنین با مشاوران ما صحبت کنید.

عواملی که در دکوراسیون داخلی رستوران نقش اساسی دارند:

دیوار های رستوران :

دیوارها تقریبا بیشترین مساحت را به خود اختصاص میدهند و نقش مهمی هم در دکور رستوران ایفاد میکنند بنابراین توجه به آنها بسیار مهم است . دیوار های رستوران را میتوان با استفاده از کاغذ دیوار به هر شکل دلخواهی آراست اما برخی دیگر هیچ نقشی را بر روی دیوار پیاده نمیکنند چراکه نمای دیوار رستورانشان زیباست برای مثال نمای آجر تزیینی . این گونه رستوان ها فقط از تابلوهای دیواری استفاده میکنند که فکر هوشمندانه ای هم میباشد چراکه دیوار با آجر تزیینی نمای زیبایی را به رستوران میدهد و آنها با کمترین هزینه با خرید تابلو هایی با مضامین مختلف دیوارهای رستواران را آرایش میدهند. تابلو های دیواری و پوستر رستوران میتوانند خاطرات و صحنه های زیبایی را در ذهن مشتری شما ایجاد کنند و او را برای حداقل یک بار دیگر هم شده به رستوران شما بکشاند بنابراین استفاده از تابلوهای دیواری و پوسترهای دیواری برای رستوران بسیار توصیه میشود. اگر شما هم تصمیم دارید تابلو و پوستر زیبا برای رستوران خریداری کنید میتوانید از منوی سایت ما انواع تابلوها را انتخاب کنید.

 میز و صندلی های رستوران : 

یکی دیگر از موارد مهم در تزیین رستوران میز و صندلی های رستوران میباشند . صندلی رستورانی باید بسیار راحت باشد تا مشتری احساس خوبی را از نشستن روی آن پیدا کند و همچنین رنگ میز و صندلی های رستوران نیز باید با رنگ کلی دکوراسیون رستوران شما هم خوانی داشته باشد و یا مکمل رنگ غالب رستوران باشد. توصیه میشود در انتخاب رنگ دکوراسیون داخلی رستوران از یک رنگ به عنوان رنگ غالب و از رنگی دیگری به عنوان مکمل آن استفاده شود.

نورپردازی رستوران : 

نورپردازی باید متناسب با کاربرد محیط رستوران شما باشد،قبل از تعیین کردن نحوه نورپردازی ،ابتدا سبک رستوران خود را مشخص کنید. یک رستوران مدرن و شیک از چراغ های روشنایی و نورپردازی امروزی استفاده می کند و یک رستوران با فضایی قدیمی و نوستالژیک نورپردازی رومانتیک و کلاسیک را انتخاب می کند . بعد از اینکه شما سبک کاری رستوران خود را مشخص کردید نورپردازی متناسب با آن را انتخاب کنید و بر جذابیت و دلنوازی رستوران خود بیافزایید. دکوراسیون و کاغذ دیواری با رنگ های روشن به نور کمک می کنند تا خود را بهتر و بیشتر در محیط نشان دهد ،دکوراسیونی با چوب ها و کاغذ دیواری تیره نور بیشتری را به خود جذب می کند و تعادل در نورپردازی و دکوراسیون را از بین می برند.

اگر شما تصمیم دارید تا برای طراحی دکوراسیون رستوران خود از تابلو و پوستر های دیواری زیبا استفاده کنید و فضای رستواران خود را به با هزینه به مراتب کمتر متحول کیند میتوانید با تابلوگر در تماس باشید.

ایده های خلاقانه برای دکوراسیون رستوران :

اگر قصد افتتاح رستوارن خود را در سال جاری دارید و یا میخواهید که دکور جدیدی را به رستوران خود بدهید توصیه میکنیم که این ایده های خلاقانه و جذاب را هم در دکوراسیون داخلی رستوران در نظر بگیرید تا بتوانید به دکوراسیون زیبا و مدنظراتان نزدیک شود. امیدواریم که این ایده ها و خلاقیت ها به شما در دیزاین رستوران کمک کند.

 

ایده های دکوراسیون داخلی رستوران
ایده های دکوراسیون داخلی رستوران

 

پوستر رستوران ، پوستر دیواری زیبا رستوران
پوستر رستوران ، پوستر دیواری زیبا رستوران

 

1

پوستر های دیواری و گرافیکی : همانطور که در بالا هم اشاره کردیم استفاده از پوسترهای دیواری زیبا و مفهومی میتواند دکوراسیون رستوران را متحول کند. وجود گرافیک های جسورانه ، حروف برجسته ، نمودار و اشکال در پوستر ها میتواند تاثیر گذاری را بیشتر کند.
استفاده از تابلو و قطعات هنری در رستوران
استفاده از تابلو و قطعات هنری در رستوران

 

2

تابلوها و قطعات هنری زیبا : در رابطه با تاثیر گذاری تابلوهای دیواری در دکور رستوران در بالا صحبت کردیم.هر شهری هنرمندان با استعدادی دارد. برخی حتی ممکن است قبلاً مشتری شما باشند. تماس تلفنی با هنرمندان برقرار کنید و به دنبال استفاده از قطعات هنری آنها در نمای داخلی رستوران باشید و هنرمندان را متقاعد کنید تا قطعاتی منحصر به فرد برای رستوران شما بسازد.
ایده دکوراسیون رستوران با تم گل و گیاه و طبیعت
ایده دکوراسیون رستوران با تم گل و گیاه و طبیعت

 

3

ظاهر طبیعی : اگر عاشق گیاهان زیبا هستید ، فضای خود را با تعداد زیادی گل و گیاهان تازه تزئین کنید. نه تنها گیاهان زیبا و آرامش بخش هستند بلکه در مورد جذابیت و طبیعی بودن رستوران شما با مشتریان ارتباط بصری برقرار می کند.
دکوراسیون سفید و ساده رستوران
دکوراسیون سفید و ساده رستوران

 

4

دکوراسیون رستوران با تم سفید و ساده : ایجاد تم سفید در رستوران با استفاده از میز و صندلی ها و دیوارها میتواند شیک بودن را به رستوران شما هدیه کند و در عین حال نوعی سادگی را به مشتریان القا کند پس این ایده تمام سفید میتواند در طراحی و اجرای دکوراسیون رستوران به شما کمک کند سادگی را هم فراموش نکنید مشتریان شما بیش از آن که عاشق دکوراسیون داخلی رستوران شما شوند باید از غذاهای لذیذ شما لذت ببرند.
دکوراسیون داخلی رستوران کلاسیک
دکوراسیون داخلی رستوران کلاسیک

 

5

دکوراسیون رستوران کلاسیک ساده : گاهی اوقات لازم نیست که دکوراسیون کلاسیک و قدیمی رستوران زیاده روی کنید بلکه سادگی در دکوراسیون کلاسیک هم میتواند جذاب و شیک باشد.
دکوراسیون داخلی رستوران کلاسیک
دکوراسیون داخلی رستوران کلاسیک

 

6

سقف و فضای باز در رستوران : رستوران های دارای طرح باز یک روش عالی برای درگیر کردن مشتریان خود در فرآیند تهیه غذا است. دیوارهایی را که سالن غذاخوری را از آشپزخانه رستوران جدا می کند پایین بیاورید تا کل رستوران شما به یک فضای بزرگ تبدیل شود. این ممکن است در ابتدا به هزینه و تلاش اضافی نیاز داشته باشد ، اما نتایج ارزش آن را دارند. در ضمن عدم استفاه از سقف های کاذب و تزیینی میتواند همانند عکس بالا نتایج خوبی را داشته باشد فقط کمی خلاقیت میخواهد.
دکوراسیون رستوران کوچک
دکوراسیون رستوران کوچک

 

7

چراغ های تزیینی غول پیکر : استفاده از چراغ های تزیینی بزرگ در دکوراسیون رستوران های کوچک میتواند تضاد و عدم تناسب دوست داشتنی را ایجاد کند و کوچکی رستوران شما را با نمای داخلی زیبا آن جبران کند پس از این ایده هم به سادگی عبور نکنید.
ترکیب رنگ در رستوران
ترکیب رنگ در رستوران

 

8

ترکیب رنگ های زیبا برای دکور رستوران : استفاده از ترکیب رنگ های زیبا بسیار مهم است. برخی از رنگ ها در صورتی که در کنار هم استفاده شوند میتوانند معجزه کنند و سبب جلب توجه مشتریان شوند توصیه مکنیم مقاله تابلوگر در رابطه با تاثیر و روانشناسی رنگ ها در کسب و کار را هم مطالعه نمایید تا بیشتر با رنگ های مکمل و زیبا آشنا شود.
بهترین رنگ برای رستوران ، دکوراسیون رستوران مدرن
بهترین رنگ برای رستوران ، دکوراسیون رستوران مدرن ، رنگ دیوار رستوران

 

9

ترکیب رنگ سنگین و رسمی برای رستوران : اگر این سوال برای شما هم پیش آمده که چه رنگی برای رستوران مناسب است ؟ تابلوگر این ترکیب رنگ را که در عکس بالا مشاهده میفرمایید برای رستوران هایی که فضای رسمی تری دارند پیشنهاد میکند.
رستوران با دکوراسیون و تم تاریک
رستوران با دکوراسیون و تم تاریک

 

10

ایده رستوران تاریک : ایجاد یک دکوراسیون تاریک یا نیمه تاریک برای رستوران شما و ایجاد نورهای کنترل شده با استفاده از چراغ های تزیینی یک دکوراسیون و دیزاینی میباشد که خیلی از مشتریان شما به آن علاقه منداند.
تزیین دیوار رستوران
تزیین دیوار رستوران

 

11

تزیین دیوار رستوران با بشقاب : این ایده میتواند جذاب و چشم نواز باشد در صورتی که کمی خلاقیت و سلیقه را در تزیین آنها به کار ببرید.
دکوراسیون رستوران مدرن ، دکوراسیون داخلی رستوران مدرن ایرانی
دکوراسیون رستوران مدرن ، دکوراسیون داخلی رستوران مدرن ایرانی

 

12

دکوراسیون رستوران بزرگ : اگر رستوران شما بزرگ است و به دنبال دکوراسیون آن هستید بهتر است که از تزیینات جزیی خود داری کنید و بیشتر به دنبال سبک مدرن باشید برای این کار میتوانید با کفپوش های رستوران کار کنید یا صندلی های متفاوت قرار دهید.
تابلو دیواری رستوران ، چیدمان میز و صندلی رستوران
تابلو دیواری رستوران ، چیدمان میز و صندلی رستوران

 

13

چیدمان میزها در رستوران : اگر از تابلو نقاشی بر روی دیوارهای رستوران استفاده مکنید توصیه میکنیم که میزهای رستوران را نزدیک دیوار و تابلوها قرار دهید تا تابلوهای زیبا مشتریان را درگیر خودش کند.
دکوراسیون رستوران سنتی مدرن
دکوراسیون رستوران سنتی مدرن

 

14

دکوراسیون رستوران سنتی مدرن : تلفیق مدرنیت و دکوراسیون های سنتی را هم امتحان کنید چراکه میتواند فضایی رویایی را به دنبال داشته باشد.
دکوراسیون رستوران کودکان
دکوراسیون رستوران کودکان

 

15

دیزاین رستوران برای کودکان : استفاده از المانهای کودکانه و رنگ های شاد میتواند شما را در رسیدن به دکوراسیون کودکانه رستورانتان کمک کند.
استفاده از رنگهای شاد در دکور داخلی رستوران
استفاده از رنگهای شاد در دکور داخلی رستوران

 

16

رنگ های شاد در تزیین و دکور رستوران : رنگ مناسب برای رستوران میتواند از ترکیب چند رنگ شاد به وجود آید و فضایی مفرح را برای مشتریان شما به وجود آورد و آنها را مجاب کند که مجددا به رستوران شما بیایند.
طراحی و تزیین سقف رستوران ، دکوراسیون چوبی رستوران + رنگهای تیره
طراحی و تزیین سقف رستوران ، دکوراسیون چوبی رستوران + رنگهای تیره ، نمای داخلی رستوران

 

17

استفاده از المان های چوبی در رستوران : شما میتوانید از المان های چوبی در صندلی ها ، طراحی سقف رستوران و همچنین بدنه ها و یا جداگرها استفاده نمایید. استفاده از چوب هایی با رنگ های روشن و زیبا میتواند دکور رستوران شما را متفاوت نماید.
روانشناسی رنگ در رستوران ، انتخاب رنگ رستوران
روانشناسی رنگ در رستوران ، انتخاب رنگ رستوران

 

18

ترکیب رنگ های گرم در دکوراسیون رستوران : همانطور که میدانید در روانشناسی رنگ ها استفاده از رنگ های گرم مخصوصا قرمز که نشانه شور و اشتیاق است سبب افزایش میل مشتریان شما به خوردن غذا میشود شاید به همین دلیل است که در طراحی پوستر های تبلیغاتی رستوران ها از رنگ قرمز زیاد استفاده میشود.