دکوراسیون اتاق نوزاد ، تابلو دیورای اتاق نوزاد ، پوستر اتاق نوزاد ، تابلو اتاق نوزاد ، طراحی دکوراسیون اتاق نوزاد ، دکوراسیون اتاق نوزاد پسر ، هزینه طراحی دکوراسیون اتاق نوزاد ، دکوراسیون اتاق نوزاد دختر ، تزیین اتاق نوزاد ، تزیین اتاق نوزاد پسر با وسایل ساده ، اتاق نوزاد دکوراسیون

دکوراسیون اتاق نوزاد به اندازه ای برای شما اهمیت دارد که هم اکنون در حال خواندن این صفحه میباشید. طراحی دکوراسیون اتاق نوزاد برخلاف تصور امری تخصصی می باشد. با توجه به این که دکوراسیون اتاق نوزاد پسر با دکوراسیون اتاق نوازد دختر کاملا متفاوت و منفک میباشد لذا اهمیت این طراحی بیشتر آشکار میشود و همچنین این دکوراسیون میتواند در روحیات نوزاد تاثییر به سزایی بگذار بنابراین در طراحی دکوراسیون اتاق نوزاد باید دقت کافی به کار گرفته شود. تیم متخصص تابلوگر با سالها تجربه در زمینه مشاوره ، طراحی و اجرای دکوراسیون از قبیل دکوراسیون اتاق نوزاد ، دکوراسیون اتاق کودک و . . . فعالیت میکند و آماده ارایه مشاوره و طراحی دکوراسیون و تزیین اتاق نوزاد شما میباشد. تابلو گر آمادگی دارد تا دکوراسیون اتاق نوزاد شما را  در تهران و سایر نقاط کشور انجام دهد. شما میتوانید برای کسب مشاوره و اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه طراحی دکوراسیون اتاق نوزاد با تابلوگر تماس حاصل فرمایید. در ادامه شما را با تزیین اتاق نوزاد پسر و دختر با وسایل ساده آشنا خواهیم کرد.

در دکوراسیون اتاق نوازد قسمت های مختلفی وجود دارد که باید به همه آنها توجه شود از رنگ دیوار اتاق نوزاد گرفته تا تابلو هایی که روی دیوار نصب میشود بنابراین برای تزیین و دکوراسیون کامل اتاق نوزاد پسر و دختر همراه ما باشید.

انتخاب رنگ اتاق نوزاد (نوزاد دختر و نوزاد پسر) :

رنگ دیوارهای اتاق نوزاد بسیار اهمیت دارد چرا که دیوار ها بیشترین فضا را از نظر مساحت به خود اختصاص میدهند توصیه میشود که با ترکیب رنگ های سرد و گرم تعادل اتاق نوزاد را برقرار کنید. پیشنهاد تابلوگر استفاده از رنگ های صورتی و گلبهی برای اتاق نوزاد دختر و استفاده از رنگ های کم تیره همانند آبی و خاکستری و شاید هم رنگ غالب آبی آسمانی میتواند برای اتاق نوزاد پسر مناسب باشد.

روشنایی و نورپردازی اتاق خواب نوزاد :

 نورپردازی یک اتاق جدای از اینکه نورپردازی برای اتاق نوزاد باشد و یا اتاق مطالعه و یا اتاق خواب والدین ، هیچ فرقی نمیکند و باید نورپردازی به خوبی صورت گیرد مخصوصا که این نورپردازی مربوط به اتاق نوزاد دلبندتان هم باشد.

بهتر است که برای نورپزدازی اتاق نوزاد از نورهای ملایم و گاهی هم نورهای مخفی استفاده شود در مواردی هم میتوان از پرده حریر برای ایجاد نور ملایم بهره برد.

استفاده از تابلو دیواری برای تزیین اتاق نوزاد (اتاق نوزاد دکوراسیون) :

 شاید به جرت بتوان گفت که استفاده از تابلو دیواری برای دکوراسیون و تزیین اتاق نوزاد جزو کم هزینه ترین و ساده ترین تزیینات میباشد ولی در عین حال بسار هم تاثیر گذار میباشد همانطور که در ابتدا گفتیم دیوارها فضای زیادی را به خود اختصاص میدهند بنابراین این فضا را متوان با تابلو و یا پوستری زیبا آرایش کرد تا فضای زیبایی برای نوزاد دلبندتان ایجاد شود.

شما میتوانید تابلو اتاق نوزاد ، پوستر اتاق نوزاد پسر و پوستر اتاق نوزاد دختر دلبندتان را در سایت ما مشاهده و انتخاب کنید.

در پایان شما را به دیدن نمونه های از دکوراسیون های اتاق نوزاد که برخی از آنها با وسایل ساده تزیین شده اند و برخی هم به صورت پیشرفته طراحی دکور شده اند دعوت میکنیم.

هیچ آیتمی مطابقت داده نشده است