نکات مهم در طراحی کافی شاپ ، تابلو دیواری در کافی شاپ ، دکوراسیون کافی شاپ ، دکوراسیون کافی شاپ ساده ، اصول نورپردازی کافی شاپ ، کارهای خلاقانه در کافی شاپ ، بهترین رنگ برای کافی شاپ ، طراحی کافی شاپ کلاسیک ، دکوراسیون کافه ، تابلوهای دیواری کافه ، دکوراسیون کافه مدرن

کافی شاپ مکانی برای ملاقات با دوستان، قهوه خوردن، کتاب خواندن و گذراندن لحضات خوش با دوستان می باشد و معمولا روزانه افراد زیادی به کافی شاپ حتی برای نوشیدن یک قهوه مراجعه مکنند از این رو نما و دکور زیبا کافه میتواند مشتریان ابتدایی شما را به مشتریان ثابت کافی شاپ شما تبدیل نماید و علاوه بر آن یک کافی شاپ با دکوراسیون زیبا خاطرات خوبی را از کافه شما در ذهن مشتریانتان برجای میگذارد و همین امر هم میتواند باعث تبلیغ کافی شاپ شما توسط آنها گردد. در ادامه شما را با نکات مهم در طراحی کافی شاپ و ایجاد دکوراسون کافی شاپ به صورت ساده و در عین حال زیبا آشنا میکنیم.

اصول نورپردازی در کافی شاپ :

همان طور که میدانید اصول نورپردازی کافی شاپ نور کم و کنترل شده است . نور کنترل شده به نوری گفته میشود که فضایی مشخص را با زوایایی مشخص روشن نمایید و این تعریف برای کافی شاپ بدین صورت است که : نوری که فضایی کوچک را روشن کرده ودارای زوایای کمتر از 90 درجه باشد. برای درک بهتر اصول نورپردازی در کافی شاپ به تصویر زیر توجه کنید.

نورپردازی و استفاده از نور کنترل شده در دکوراسیون کافی شاپ
نورپردازی و استفاده از نور کنترل شده در دکوراسیون کافی شاپ

بهترین رنگ برای کافی شاپ :

انتخاب رنگ مناسب برای کافی شاپ به فاکتورهای بسیاری بستگی دارد از جمله این فاکتورها میتوان به نوع نورپردازی کافه ، رنگ مبلمان و صندلی ها ، نوع دکوراسیون کافی شاپ (کلاسیک ، مدرن ، ایرانی سنتی ، فرنگی) و ... . امه به طور کلی میتوان توصیه کرد در صورتی که از رنگ های متمایل به تیره استفاده شود نتیجه بهتری خواهد داد.

کارهای خلاقانه در کافی شاپ :

  • استفاده از پوستر های زیبا :

یکی از مواردی که شاید در اکثر دکوراسیون ها باعث ایجاد تفاوت گردد همین پوستر های دیواری میباشند که در تزیین کافی شاپ از آن ها استفاده  میشود پس هرگز از پوستر های دیواری زیبا قافل نشوید و آن ها را در محل مناسب نصب کنید تا بیشترین بازخورد را داشته باشد.

  • استفاده از تابلوهای دیواری :

تابلو دیواری هم همانند پوستر در متفاوت و خلاقانه کردن دکوراسیون کافی شاپ نقش بسیار پررنگی را ایفا میکند پس حتما به حضور آنها در کافی شاپ خود توجه کنید. شما در زیر میتوانید از تابلو و پوستر دیواری های سایت تابلوگر هم دیدن نمایید.

استفاده از فرش در طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ ها مرسوم نمیباشد، اما شما می توانید با استفاده از آنها دکوراسیون کافی شاپ خود را متمایز نمایید، یک فرش ایرانی جذاب با رنگ های گرم و گیرا را در خاص ترین قسمت کافی شاپ تان پهن کنید و مشتری های خود را غافلگیر کنید، این کار باعث می شود تا شما چیز متفاوت تری را به مشتریان خود عرضه کنید که مسلما این کار برای شان جذابیت و تازگی خواهد داشت و بازخورد مناسبی را خواهید گرفت.

  • استفاده از آویز های سقفی :

این تکنیک هرچند که در اکثر کافی شاپ ها و طراحی کافی شاپ کلاسیک دیده میشود اما همچنان مورد توجه صاحبان کافی شاپ ها میباشد شما  میتوانید از آویز های سقفی برای تعبیه نور مخفی هم استفاده نمایید تا دکوراسیون داخلی کافی شاپ خود را از سایرین متفاوت نمایید

هیچ آیتمی مطابقت داده نشده است