***منظور از کاربر در این تعهد نامه شخص هنرمند میباشد که در سایت تابلوگر دارای حساب کاربری است.

1

تابلوگر این حق را دارد که به صلاحدید خود توافقنامه میان سایت و کاربران را تغییر دهد، این تغییر ممکن است بدون اطلاع قبلی به کاربران صورت پذیرد ولی بعد از هر تغییر به تمام کاربران اطلاع میدهیم و تغییرات می تواند در کل توافقنامه و یا حذف و اضافه کردن مفادی به آن باشد. هر تغییری در مقررات و قوانین این توافقنامه بلافاصله از نظر مدیران سایت لازم الاجرا ست و عذر کاربران در صورت عدم آگاهی آنها از این تغییرات، به هیچ وجه پذیرفته نیست.

2

شما بعنوان کاربر این سایت ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه هستید و می بایست هر چند وقت یکبار مروری بر شرایط و قوانین ما در این توافقنامه داشته باشید تا از تغییرات احتمالی آن آگاه شوید. در غیر این صورت، همانطور که گفته شد، هیچ عذری پذیرفته نمی شود.

3

ما بعنوان مسئولین این سایت، تلاش می کنیم که اطلاعات شخصی ای را که شما در اختیار ما می گذارید حفظ نماییم و این منطبق با سیاست حفظ اطلاعات خصوصی شما از جانب ماست. تحت هر شرایطی اطلاعاتی که شما برای ما فراهم کرده اید، محرمانه فرض می شود البته به استثنای مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشیم.

4

درصورت تخلف از قوانین سایت، تابلوگر می تواند عضویت شما را حذف یا مسدود کند.

5

تابلوگر سرویس حاضر را به بهترین شکل ممکن ارائه میکند و تمام تلاش خود را در جلب رضایت کاربران و عدم به وجود آمدن مشکل های احتمالی به کار میگیرد، اما به دلیل وجود برخی مشکلات غیر قابل پیشبینی تابلوگر تعهدی به کاربران در مورد عدم قطع شدن سایت ، خالی از اشکال بودن آن ، نمیدهد.

6

تابلوگر خود را مجاز به کنترل مطالب و اطلاعاتی که بطور عمومی بر روی سایت قرار داده شوند می داند ولی خود را ملزم به این مسئله نمی داند. مسئولیت کلی مطالب قرارداده شده روی سایت به عهده عضو قرار دهنده اطلاعات است و اشخاص نباید مطالب نامناسب و اطلاعات اشتباه را برروی این سایت قراردهند.

7

از قرار دادن مطالب (آگهی تابلو نقاشی) حاوی کلمات نامناسب و دور از شعونات اسلامی خود داری نمایید و عواقب حاصله متوجه کاربر خواهد بود همچنین در صورت مشاهده حساب کاربری شما مسدود میگردد.

8

توجه شود خریدارانی که برای خرید تابلو نقاشی های شما ، با شما تماس گرفته و مراجعه میکنند به هیچ عنوان مورد تایید سایت تابلوگر نمیباشند و این سایت هیچ مسئولیتی در قبال سوء استفاده ها و تخلف های مشابه را ندارد. پس در قرار دادن اطلاعات تماس خود و همچنین فروش حضوری آثار دقت لازم را داشته باشید و موارد فوق را لحاظ کنید.

9

همانطور که قبلا گفته شد، تمام تلاش ما در این سایت بر اینست که رضایت شما کاربران فراهم آید. از کاربران نیز انتظار می رود که پس از موافقت با مفاد و مقررات موجود در این توافقنامه، به آنها پایبند بوده و در صدد نقض قوانین سایت بر نیایند. اگر چنانچه مشکلی با دیگر کاربران داشتید و یا اینکه احساس کردید که کسی از کاربران مفاد این توافقنامه را زیر پا گذاشته است، می توانید به ما ایمیل بزنید و ما را در جریان این موضوع قرار دهید. و مطمئن باشید که هر چه اطلاعاتی که شما در این زمینه به ما می دهید کاملتر باشد، رسیدگی ما بهتر خواهد بود. شما باید ما را در جریان جزئیات موضوع قرار دهید.