برای فروش تابلو نقاشی راه ها و بستر های گوناگونی وجود دارد که برخی از این راه ها برای هنرمندان تازه کار بسیار مناسب میباشد زیرا ساده و کم هزینه هستند. بهتر است که بگوییم هنرمندی که شهرت کاری و سابقه بلند مدتی داشته باشد بسیار راحت تر میتواند اقدام به فروش آثار خود نسبت به هنرمند جویای نام نماید ، البته شک نداشته باشید که هنرمندان صاحب نام نیز از امر معرفی و بازاریابی غافل نیستند و همواره به دنبال معرفی هر چه بیشتر خود و کارهای هنری شان به مخاطبان میباشند و یکی از مهم ترین دلایل موفقیت شان تبلیغات و بازاریابی میباشد. شما هم با خلق آثاری زیبا و فاخر و عرضه مناسب آن به مخاطبان میتوانید در مدت کوتاهی به نتیجه دلخواه دست یابید. با ما همراه باشید.

1- گالری تابلو نقاشی آنلاین

عضویت در یک گالری نقاشی اینترنتی یک فرصت عالی برای فروش آثار است زیرا در عین حال که بسیار کم هزینه میباشد، مخاطبان زیادی را هم دارد که باعث معرفی شما و کارهای هنریتان به این درصد بالای مخاطب میشود اگر بگوییم که در این بستر میتوان راه صد ساله را یک شب طی کرد حرف گزافی نباشد زیرا عموما کسانی که قصد خرید تابلو نقاشی دارند به گالری هایی که در شهرهای مختلف برپا میشود میروند، اما در گالری مجازی، تابلو نقاشی شما در معرض دید تمام اقشار مردم قرار میگرید و این امر میتواند سبب جذب و افزایش مشتریان آثار هنری شما شود.

گالری تابلو نقاشی مجازی تابلوگر اقدام به فروش نقاشی های هنرمندان ایرانی میکند شاید این سوال ها که، کجا تابلو نقاشی بفروشم؟، راه های فروش تابلو نقاشی کدامند ؟ و سوالاتی از این نوع برای شما پیش آمده باشد ، متاسفانه فروش آثار هنری از جمله تابلو نقاشی در کشور ما همواره با چالش های روبرو است مخصوصا برای هنرمندان ناشناخته. از جمله این چالش ها میتوان وجود واسطه ها و دلال ها برای خرید تابلو نقاشی ها با قیمت پایین ، عدم شرایط هنرمند برای برپایی گالری نقاشی و فروش آثار و . . .  . اما نگران نباشید تابلوگر جهت حمایت از آثار هنری شما آماده است تا شرایط لازم را جهت فروش تابلوهای نقاشی شما با قیمت و شرایط مورد نظر شما فراهم کند.

شما میتوانید به صورت رایگان در سایت تابلوگر ثبت نام کرده و تابلو نقاشی های خود را با شرایط دلخواه خود البته در چارچوب قوانین سایت در گالری تابلو نقاشی ما قرار دهید و این یک فرصت بسیار مناسب میباشد که نقاشی های شما به صورت مستقیم و بدون واسطه توسط خودتان به فروش برسد. تابلوگر به عنوان یک سایت گالری نقاشی  با آمار بازدید بالا همواره سعی در حفظ ارزش آثار هنری هنرمندان ایرانی دارد. 

سوالات متداول :

1- آیا محدودیتی در قرار دادن تابلو نقاشی ها در سایت وجود دارد؟

- خیر محدودیت تعداد وجود ندارد.

2- خریدار تابلو نقاشی ما چه کسانی هستند ؟

-کسانی که از طریق سایت و شبکه های اجتماعی و سایر تبلیغات سایت تابلوگر آثار هنری شما را مشاهده میکنند.

3- نحوه و شرایط فروش تابلو نقاشی ها چگونه است ؟

-شماره تماس شما در سایت قرار داده میشود و مشتری به صورت مستقیم با خود شما جهت خرید و هماهنگی تماس خواهد گرفت.

4-آیا فقط گالری نقاشی تابلوگر مخصوص شهر تهران میباشد ؟

-خیر به دلیل مجازی بودن گالری نقاشی ، محدودیت جغرافیایی وجود ندارد و هنرمندان شهرستانی هم میتوانند اقدام به ثبت نام کنند.

5- هزینه گالری نقاشی تابلوگر به شرح جدول زیر میباشد.

یک ساله شش ماهه دسترسی ها
دارد دارد پروفایل کاربری
دارد دارد صفحه اختصاصی
نامحدود نامحدود تعداد تابلو
60000 تومان 35000 تومان هزینه عضویت

6-نحوه ثبت نام چگونه است ؟

-ابتدا باید از طریق لینک زیر اقدام به ارسال اطلاعات خود به تابلوگر نمایید سپس همکاران ما جهت ثبت نام قطعی با شما تماس میگیرند.

فرم ثبت نام هنرمندان

 2- شبکه های اجتماعی

یکی دیگر از راه های فروش تابلو نقاشی شبکه های اجتماعی میباشد. اگر فکر میکنید که این کار نتیجه دلخواه را نخواهد داشت بهتر است که تجدید نظر کنید و قدرت شبکه های اجتماعی را در کسب و کار باور داشته باشید. شبکه های اجتماعی زیادی برای معرفی شما و آثارتان وجود دارند که بدون هزینه میتوانید کارهای هنری خود را عرضه نمایید و در معرض دید قرار دهید. در ایران اینستاگرام با مخاطبان زیاد و جوان میتواند بستر مناسبی برای این کار باشد. همچنین میتوانید  روی فیس بوک، تویتر و پینترست نیز برای معرفی زمینه کاری خود به دیگران حساب نمایید. در عرضه کارهای خود در شبکه های اجتماعی باید کمی با دقت حرکت کنید  در قیمت گذاری تابلو نقاشی جوانب را بسنجید ، تولید محتوای مناسب داشته باشید یعنی اگر از بستر اینستاگرام استفاده مکنید به سمت تولید محتوای عکسی حرکت کنید و بیشتر به دنبال قرار دادن تصاویر زیبا از تابلوهای خود نمایید تا در نگاه اول بتواند مخاطب را وادار به بازدید کردن از پست شما نماید و در مرحله بعد سعی کنید محتوای متنی مناسبی را داشته باشید و اطلاعات تابلو را به طور کامل و دقیق ذکر کنید. فیس بوک نیز میتواند برای جذب مخاطب از خارج کشور بسیار مفید باشد پس در این شبکه اجتماعی بهتر است که به دو زبان فارسی و انگلیسی اقدام به قرا دادن پست ها و نوشتن بیوگرافی خود نمایید چه بسا بتوانید از این طریق با فروشندگان و سایر هنرمندان تابلو نقاشی در ایران و خارج از ایران ارتباط بر قرار نمایید و بازار فروش مناسبی برای شما مهیا شود. از تمام این شبکه های اجتماعی تنها در صورتی متوانید نتیجه مطلوب و دلخواهتان را بگیرید که تولید محتوای عکس و متنی مناسبی داشته باشید و بتوانید کارهای هنری خود را به آن اندازه ای که زیبا و خاص میباشند به مشتریان معرفی نمایید.

مطلب مرتبط : نحوه قیمت گذاری تابلو نقاشی