ایده هایی خلاقانه در جهت تزیین کافی شاپ های مختلف
ایده هایی خلاقانه در جهت تزیین کافی شاپ های مختلف

 

در مطلب قبل که از سایت تابلوگر منتشر شد شما را اصول و ایده های جالب دکوراسیون کافی شاپ آشنا کردیم اما در این مطلب قصد داریم تا کمی خلاقیت را بیشتر کرده و تزئینات کافی شاپ را که همواره کم هزینه تر از تغییرات دکوراسیونی کافی شاپ ها هستند را بیان کنیم پس با ما همراه باشید. زمانی که صحبت از تزئینات کافی شاپ میشود شاید به ذهن خیلی از کافی شاپ داران ایده هایی برسد که قصد اجرا کردن آن را دارند اما یا عملا اجرایی نیستند و یا هزینه زیادی را به دنبال دارند ، نگران نباشید ما در این مطلب خلاقیت ها و ایده هایی را مطرح مکینم که با هزینه های جزیی هم قابل اجرا میباشند و شما میتوانید از آنها در جهت تزیین کافی شاپ ها چه کافه های کوچک یا بزرگ ، و چه کافی شاپ های مدرن و کلاسیک استفاده نمایید.

منی عمودی
خلاقیت در کافی شاپ با ایجاد منوی عمودی ، تزیین دیوار کافه

 

1

با استفاده از چوب های باریک و زیبا نشیمنگاه هایی را بسازید و از آنها برای درج منوی کافی شاپ خود استفاده کنید این کار علاوه بر اینکه جنبه ی تزیینی دیواری کافه را دارد باعث راحتی مشتریان نیز خواهد شد.
تزیین سقف کافی شاپ
تزیین سقف کافی شاپ

 

2

با استفاده از قفسه های فلزی رنگ شده که به سقف متصل اند محلی را برای قرار گیری گلدان های تزیینی و ظروف زیبا کافی شاپ ایجاد نمایید. با این ایده شما میتوانید از گلدان ها برای تزیین کافی شاپ خود بهره ببرید در ضمن فضای کاری خود را هم افزایش دهید.
تزئینات کافی شاپ با استفاده از چراغ تزیینی
تزئینات کافی شاپ با استفاده از چراغ تزیینی

 

3

استفاده از چراغ های تزیینی در تزیین سقف کافی شاپ ایده ای جالب میباشد که در فضای تاریک کافی شاپ جذابیت را افزایش میدهد در تزیین کافی شاپ ها تاریک استفاده از این چراغ ها را فراموش نکنید.این روش در تزیین سقف های کافی شاپ هایی که ارتفاع زیادی دارند بسیار موثر خواهد بود.
تزیین کافی شاپ کوچک ، سقف کافی شاپ
تزیین کافی شاپ کوچک ، سقف کافی شاپ

 

4

استفاده از چراغ های تزیینی در تزیین سقف کافی شاپ ایده ای جالب میباشد مخصوصا زمانی که همانند عکس بالا از آنها در یک باکس کوچک استفاده شود. به بلند بودن سیم چراغ ها هم حتما توجه کنید چراکه تمام زیبایی این روش به همین ارتفاع سیم ها میباشد. استفاده از این ایده در تزیین کافی شاپ کوچک مفید است.
تزیین کافی شاپ با نور ، نورپردازی کافی شاپ
تزیین کافی شاپ با نور ، نورپردازی کافی شاپ

 

5

چراغ ها با نورهای هدایت شوند و نقطه ای متوانند کافی شاپ شما را متفاوت کنند. بهتر است این چراغ ها از سقف کافه فاصله کافی را داشته باشند تا بتوانند موثر باشند.
خلاقیت در تزیین سقف کافی شاپ
خلاقیت در تزیین سقف کافی شاپ

 

6

استفاده از چترهای زیبا و سایر وسایل تزیینی در سقف کافی شاپ ها با ارتفاع بلند میتواند فکر بسیار هوشمندانه ای باشد و کافی شاپ را برای مشتریان جذاب کند. اگر از چتر برای تزیین سقف کافه استفاده مکنید حتما در فواصل زمانی رنگ چتر ها را تغییر دهید تا مشتریان شما از آنها خسته نشوند.
تزیین دیوار های کافی شاپ با استفاده از چراغ
تزیین دیوار های کافی شاپ با استفاده از چراغ

 

7

چراغ هایی که سیم های برق آنها از داخل لوله هایی فلزی عبور داده شده اند و بر روی دیوار ها روشن شده اند زیبایی را در دکوراسیون یک کافی شاپ به اوج خود رسانده اند شما هم میتوانید با کمی خلاقیت بیشتر از لوله هایی رنگی این ایده جذاب را پیاده سازی کنید.
تزیین پنجره کافی شاپ
تزیین پنجره کافی شاپ

 

8

استفاده از چراغ های تزیینی در درگاه پنجره که محل نشستن مشتریان میباشد در شب میتواند منظره ای زیبا را برای مشتریان به وجود آورد. به تصویر بالا خوب نگاه کنید.
تزیین کافی شاپ با گلدان و سبد گل
تزیین کافی شاپ با گلدان و سبد گل

 

9

استفاده از گلدان ها و سبد های گل آویزان کمتر در تزیینات کافی شاپ های ایرانی دیده میشود پس شما میتوانید جزو معدود سنت شکنان این کار تزیینی زیبا باشید.
تزیین سقف کافه با وسایل ساده و هنری
تزیین سقف کافه با وسایل ساده و هنری

 

10

استفاده از کارهای هنری و ساخته دست خودتان هم برای سقف کافه جذاب خواهد بود پس تاثیر آنها را دست کم نگیرید.
تزیین دیوار کافی شاپ با آینه
تزیین دیوار کافی شاپ با آینه

 

11

تزیین دیوار کافی شاپ با استفاده از آینه ! شاید شما هم تعجب کردید اما اگر به عکس بالا نگاه کنید متوجه میشوید که یک آینه گرد که در محلی مناسب نصب شده است هم میتواند در تزیین کافه مفید باشد
تزیین دیواری کافی شاپ با تابلو ، تابلوی کافی شاپ
تزیین دیواری کافی شاپ با تابلو ، تابلوی کافی شاپ

 

12

یکی دیگر از ابزارهای تزییناتی در دکوراسیون کافی شاپ ها استفاده از تابلو دیواری میباشد. تابلوها با هزینه کم و با قدرت تحول عظیم همواره یکی از روشهای مورد استفاده در تزیین دکور کافه ها به شمار میروند. اگر قصد خرید تابلو دیواری مخصوص کافی شاپ را دارید میتوانید از گالری تابلو کافه سایت تابلوگر دیدن فرمایید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید