سفارش طراحی چهره ، طراحی چهره
سفارش طراحی چهره ، طراحی چهره

 

نصب یک تابلو طراحی شده از چهره دلخواه شما (همسر ، فرزندان ، دوستان و . . .) میتواند اتفاق جذابی باشد. شاید تابلو ها و نقاشی های زیادی را از هنرمندان ، فوتبالیست ها و چهره های معروف بر روی دیوار اتاق خواب یا پذیرایی داشته باشید اما تابلو های سفارشی میتواند حس و حال متفاوتی را داشته باشد. تابلوگر اقدام به طراحی چهره به صورت سفارشی در قالب تابلو های دیواری و کاغذ تحویلی میکند. تابلوگر چهره ها را با توجه به نوع سفارش مشتری در دو حالت نقاشی ، طراحی دیجیتال (افکتیو و wpap) طراحی و آماده میکند. در صورت سفارش چهره به صورت دیجیتال و wpap فایل های آن نیز تماما در اختیار مشتری قرار داده میشود و در صورت درخواست مشتری در قالب تابلو شاسی چاپ و ارسال میگردد. سفارش تابلو نقاشی شما پس از ثبت توسط هنرمندان طراح چهره نقاشی شده و در کمترین زمان ممکن به شما تحویل داده میشود. قیمت طراحی هر یک از زمینه ها در زیر آورده شده است که به نوعی طراحی چهره با ارزانترین قیمت در سطح اینترنت محسوب میشود البته این قیمت مناسب و کم دلیل بر کیفیت پایین کار نمیباشد بلکه تنها علت آن جذب و رضایت مشتری میباشد. ابعاد تابلو ها و طراحی ها در سایز های زیر میباشد.

1- سایز کوچک (a4,a5 - 21*30 , 15*20)

2- سایز متوسط(a3 - 30*40)

3- سایز بزرگ (a2 - 40*60)

4- سایز خیلی بزرگ (a1 , a0 - 60*80 , 80*110)

تمامی ابعاد بالا به سانتی متر میباشد. سفارش طراحی چهره با ابعاد دلخواه و متفاوت از سایز های بالا هزینه اضافی را در بر خواهد داشت.

تمامی طراحی های انجام شده با توجه به درخواست مشتری (طراحی چهره دیجیتال، انواع نقاشی های چهره ) این امکان را دارد که به صورت تابلو شاسی آماده شود و به مشتری تحویل داده بشود. شما میتوانید از طریق زیر سفارش نقاشی چهره را ثبت نمایید. 

# تبلیغات

هنرمندان پیشنهادی سایت تابلوگر

طراحان تابلوگر
مشاهده بیشتر
محل تبلیغات شما
اگر نقاش چهره هستید از جایگاه تبلیغات استفاده کنید
محل تبلیغات شما
اگر نقاش چهره هستید از جایگاه تبلیغات استفاده کنید