طراحی داخلی دکوراسیون کلینیک پوست و مو ، دکوراسیون مطب زیبایی
طراحی داخلی دکوراسیون کلینیک پوست و مو ، دکوراسیون مطب زیبایی 

 

طراحی داخلی کلینیک زیبایی از اهمیت زیادی برخوردار میباشد چرا که مراجعه کنندگان به کلینیک شما به دنبال زیبایی هستند و این امر کار شما در طراحی دکوراسیون داخلی سخت مینماید از طرفی رعایت موارد بهداشتی و در نظر گرفتن آن در چیدمان و دکوراسیون، محدودیت هایی را ایجاد مینماید که با طراحی هوشمندانه متوان این محدویت ها را کنار زد. به عنوان یک اصل اساسی شما باید در دکوراسیون مطب زیبایی به دنبال ایجاد فضایی زیبا و دلنشین باشید تا بتوانید حس خوبی را به مراجعه کنندگان و همچنین پرسنل و کادر پزشکی منتقل نمایید. حال که با اهمیت دکوراسیون مطب یا کلینیک پوست و مو آشنا شدید قصد داریم تا ایده ها و نکاتی در خصوص دکوراسیون داخلی بیان کنیم تا بتوانید در دیزاین کلینیک و مطب خود از آنها بهره ببرید و یک دکوراسیون شیک و مدرن را طراحی نمایید. 

تامین فضا

فضاهای کلی که در یک کلینیک زیبایی مورد نیاز است عبارت اند از اتاق خدمات پوست، خدمات بوتاکس و لیزر، اتاق معاینه و تشخیص اولیه، اتاق انتظار و دیگر فضاهای ضروری مانند سرویس های بهداشتی. کوچک بودن مطب یا کلینیک شما دلیل بر حذف هیچ یک از فضاهای گفته شده نمیباشد  چراکه شما میتوانید چنان دکوراسیون را طراحی کنید که تمام مکان های ضروری را داشته باشید و کوچک بودن مطب به چشم نیاید و این موضوع معجزه دکوراسیون را نشان میدهد.

ترکیب رنگ ها

ترکیب رنگ ها میتواند دکوراسیون ها را به طور شگفت انگیزی تغییر دهد. همواره به دنبال ترکیب رنگ های ایده آل باشید برای این منظور بهتر است از 2 و یا 3 رنگ در طراحی دکوراسیون کلینیک زیبایی استفاده نمایید استفاده از رنگ های صورتی ، بنفش و سفید در مطب های پوست و مو بسیار رایج میباشد پس به دنبال رنگ های مکمل باشید. ما (گروه طراحی دکوراسیون تابلوگر) ترکیب رنگ بنفش ، سفید (به عنوان رنگ قالب) را به شما پیشنهاد میکنیم. 

نورپردازی

همانطور که میدانید در دکوراسیون های مدرن و امروزی از نورهای مخفی و کنترل شده بسیار استفاده میگیردد و دکوراسیون کلینیک پوست و مو هم از این قاعده مستثنا نمیباشد.فقط نکته  ای که در نورپردازی چنین مکان هایی وجود دارد این است که در فضایی که قرار است کار بهداشتی و درمانی انجام گیرد (مانند اتاق خدمات پوست) حتما از نورهای مناسب و کافی استفاده گردد تا کمبود نور موجب خطا نگردد. شما میتوانید از نورهای مخفی در دکوراسیون سالن انتظار کلینیک زیبایی خود استفاده کنید.

مبلمان

اگر کلینیک زیبایی کوچکی دارید بهتر است که بیشتر به سمت استفاده از صندلی و در مواردی یک مبل دو نفره بروید چراکه نمیتوانید فضای مفید را با گذاشتن مبل های بزرگ به هدر بدهید. اما اگر فضای کافی را در اختیار دارید یعنی کلینیک زیبایی بزرگ میباشد بهتر است از ترکیب صندلی ها و مبل ها استفاده کنید البته با در نظر گرفتن تناسب اندازه المان ها. رنگ مبلمان را با توجه به ترکیب رنگی که برای کلینیک در نظر گرفته اید انتخاب کنید.

عناصر طبیعی

نور طبیعی بسیار بهتر از نور مصنوعی میباشد مخصوصا در دکوراسیون مطب ها. اگر مطب و کلینیک شما از نور طبیعی بهره میبرد فرصت را از دست ندهید ،از گل ها و گیاهان طبیعی جهت تزیین مطب استفاه کنید و از دیدن آنها لذت ببرید. گل ها و گیاهان طبیعی حس حیات و سر زندگی را به استفاده کنندگان از فضا منتقل مینماید.

تزیینات و لوازم دکوری

یکی از روش ساده و کم هزینه تحول دکوراسیون ها استفاده از لوازم تزیینی میباشد. تابلوهای دیواری ، پوستر دیواری ، کاغذ دیواری و لوازم دکوری از جمله تزیینات مطب پوست و مو میباشند که با هزینه کم میتوانند تحولات بزرگی را به دنبال داشته باشند. که در عکس هایی که از مطب های زیبایی در پایین قرار داده شده است میتوان این تحولات را درک کرد. شما میتوانید از تابلو های دیواری ، پوستر و کاغذ های دیواری سایت تابلوگر هم دیدن فرمایید و جهت سفارش و مشاوره با ما تماس حاصل نمایید.

در ادامه تصاویری را از دکوراسیون های شیک و زیبا مطب و کلینیک زیبایی قرار داده ایم که امیدواریم مورد رضایت شما باشند.

 

دکوراسیون مطب پوست و زیبایی ، دکوراسیون داخلی کلینیک پوست
دکوراسیون مطب پوست و زیبایی ، دکوراسیون داخلی کلینیک پوست

 

تزیینات کلینیک پوست و مو ، عناصر طبیعی در دکور
تزیینات کلینیک پوست و مو ، عناصر طبیعی در دکور

 

دکور مطب زیبایی
ترکیب رنگ سفید و سیاه در دکوراسیون مطب زیبایی ، دکور مطب زیبایی

 

دکوراسیون سالن انتطار کلینیک پوست و زیبایی
دکوراسیون سالن انتطار کلینیک پوست و زیبایی

 

دکوراسیون شیشه ای مطب زیبایی
دکوراسیون شیشه ای مطب زیبایی

 

عکس مطب و کلینیک پوست و مو (زیبایی)
عکس مطب و کلینیک پوست و مو (زیبایی)

 

تزیین مطب پوست و مو با پوستر دیواری
تزیین مطب پوست و مو با پوستر دیواری

 

دکوراسیون اتاق پوست ، دکور اتاق پاکسازی پوست
دکوراسیون اتاق پوست ، دکور اتاق پاکسازی پوست

 

دکوراسیون شیک و مدرن کلینیک زیبایی (ترکیب رنگ سفید و بنفش)
دکوراسیون شیک و مدرن کلینیک زیبایی (ترکیب رنگ سفید و بنفش)

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید