خلاقیت در تزیین اتاق خواب ، تزیین اتاق خواب (دخترانه ، پسرانه ، والدین)
خلاقیت در تزیین اتاق خواب ، تزیین اتاق خواب (دخترانه ، پسرانه ، والدین)

 

توجه به امر دکوراسیون منزل از جمله آنها دکوراسیون اتاق خواب یک امر مهم و ضروری در زندگی های امروزی میباشد زیرا اتاق خواب ها محل هایی هستند که شما پس از سپری کردن یک روز شلوغ شهری به آن پناه میبرید و برای مدتی در آن به استراحت و تفریح میپردازید از این رو باید بتواند در عین آرمش بخش بودن، جذاب باشد و حس خوبی را به شما منتقل نماید.

در این مطلب از سری مطالب دکوراسیون و تزیینات سایت تابلوگر قصد داریم تا به بیان ایده ها و خلاقیت در تزیین اتاق خواب بپردازیم و در این مطلب به تزیینات مربوط به تمام اتاق های خواب از جمله تزیین اتاق خواب والدین ، تزیین اتاق خواب دخترانه ، تزیین اتاق خواب پسرانه پرداخته شده است و برخی ایده های کم هزینه که میتوانید با وسایل ساده و دور ریختنی آنها را اجرا و پیاده سازی کنید نیز مطرح شده است امیدواریم که این ایده ها الهام بخش باشد و دکوراسیون اتاق خواب زیبا و شیکی را برای شما ایجاد نماید.

تزیین اتاق خواب با استفاده از گل و گیاه طبیعی
تزیین اتاق خواب با استفاده از گل و گیاه طبیعی

 

1

استفاده از گیاهان و گل های طبیعی میتواند تم و جلوه طبیعت را به اتاق خواب شما هدیه کند پس اگر اتاق خواب شما از نور طبیعی مناسبی برخوردار است دست به کار شوید و با استفاده از گل ها و گیاهان طبیعی اتاق را تزیین کنید.
آموزش تزیین اتاق خواب ، تزیین دیوار اتاق خواب
آموزش تزیین اتاق خواب ، تزیین دیوار اتاق خواب

 

2

استفاده از فرش پوست گاو ، المان های چوبی زیبا و تابلو های دست ساز بر روی دیوار باعث پر جنب و جوش شدن آن شده است هر چند که نباید از نور طبیعی اتاق هم به سادگی گذشت. شما هم میتواند با یک فرش زیبا کف اتاق را بپوشانید و از المان های دست ساز چوبی که با وسایل ساده و دور ریختنی ساخته میشوند به تزیین اتاق خواب بپردازید. مطلب دیگری در سایت ما منتشر شده است که آموزش ساخت تابلو های دست ساز را آموزش میدهد و مشاهده آن خالی از لطف نیست.

مطلب مرتبط : ساخت تابلو های دست ساز با وسایل ساده و دور ریختنی

تزیینات اتاق خواب والدین
تزیینات اتاق خواب والدین

 

3

با استفاده از پیچ و میخ یک یا دو تیرک چوبی را بر روی دیوار نصب نمایید و از آن برای آویزان کردن ملحفه و گلدان ها استفاده نمایید همچنین میتوانید پرچم های تزیینی را هم به کار ببرید و چنین دکوراسیون زیبایی را به وجود آورید.
تزیین دیوار اتاق خواب با تابلو دکوراتیو ، تزیین اتاق خواب والدین
تزیین دیوار اتاق خواب با تابلو دکوراتیو ، تزیین اتاق خواب والدین
تابلو تزیینی اتاق خواب
تابلو تزیینی اتاق خواب

 

4

اگر از تابلو های دکوراتیو زییا برای تزیین اتاق خواب فرزندان تان استفاده میکنید بهتر است کمی هم به فکر اتاق خواب خودتان باشید و با نصب تابلوهای انتزاعی و زیبا اتاق خواب را تزیین نمایید. همان طور که مشاهده میکنید در عکس اول دکوراسیون این اتاق خواب خاکستری با نصب دو تابلو به طرز شگرفی زیبا شده است. شما میتوانید جهت خرید تابلو های دکوراتیو و تزیینی از طریق لینک زیر از تابلوهای سایت ما دیدن نمایید.
تزیین اتاق خواب با استفاده از پوستر دیواری
تزیین اتاق خواب با استفاده از پوستر دیواری

 

5

استفاده از پوستر های دیواری زیبا میتواند دکوراسیون اتاق خواب شما را متحول کند همانند تصویری که مشاهده میکنید. پوستر های دیواری علاوه بر کم هزینه بودن همواره تحولات بزرگی را ایجاد مکنند و از جمله رایج ترین وسایل تزیینی اتاق خواب ها به شمار میروند.
تزیین اتاق خواب دخترانه ، تزیین اتاق نوجوان دختر با وسایل ساده
تزیین اتاق خواب دخترانه ، تزیین اتاق نوجوان دختر با وسایل ساده

 

6

مهم نیست که دختر خانوم شما چند ساله است چیزی که اهمیت دارد زیبایی این چراغ های چشمک زن میباشد که در تزیین اتاق خواب دخترانه استفاده شده است. همچنین استفاده از تابلو های دکوراتیو و هنر های دستی که بر روی دیوار نصب گردیده است دکوراسیون این اتاق خواب دخترانه را شگفت آور کرده است.
تزیین شیک و زیبا اتاق خواب
تزیین شیک و زیبا اتاق خواب

 

7

ساخت وسایل تزیینی دیواری یا باکس های لانه زنبوری بسیار ساده است و کافی است که شما چوب مناسب (مثلا چوب mdf) آن را پیدا کرده و شروع به ساخت آن کنید و به تزیین دیوار اتاق خوابتان بپردازید. همان طور که در عکس تماشا میکنید این دکوری های ساده و کم هزینه تا چه اندازه دکوراسیون این اتاق روستایی را زیبا آراسته است.
استفاده از حصیر در تزیین اتاق خواب
استفاده از حصیر در تزیین اتاق خواب

 

8

تزیین دیوار با سبد های حصیری بافته شده یک ایده جالب و متفاوت جهت تزیین دیوار اتاق خواب میباشد. شما میتوانید این سبد های بافته شده را با هزینه ای کم در اندازه های مختلف از بازار تهیه کنید و از آنها در تزیین دیوار استفاده نمایید.
صندلی های تزیینی اتاق خواب
صندلی های تزیینی اتاق خواب

 

9

صندلی های چوبی و حصیری هم به اندازه سبد های حصیری زیبا هستند و از آنها برای نشستن و تزیین اتاق خواب استفاده نمایید.
تزیین اتاق خواب کوچک
تزیین اتاق خواب کوچک

 

10

اگر اتاق خواب شما کوچک میباشد اصلا نگران دکوراسیون آن نباشید چرا که در اکثر موارد دکوراسیون های زیبا مربوط به فضا های کوچک است چرا که نیاز به تزیینات در آن بیشتر احساس میشود و استفاده کننده را به تزیین آن راغب میکند. در این نوع اتاق خواب ها به دلیل محدودیت فضا بهتر است تزیینات را به صورت عمودی گسترش دهید. نصب آویز های پارچه ای دایره ای و یک گلدان کوچک منصنوعی میتواند دکوراسیون این اتاق خواب را به این اندازه زیبا بکند.
وسایل تزیینی کم هزینه اتاق خواب
وسایل تزیینی کم هزینه اتاق خواب

 

11

شما میتوانید از آویز های قول پیکر جهت تزیین سقف استفاده کنید جنس این آویز ها ازپارچه میباشد که شما میتوانید از کاغذ های رنگی و سفید هم استفاده نمایید. برای ساخت این آویزها شما نیاز به کاغذ رنگی ، نخ ، چسب و چوب های انعطاف پذیر درختان مانند سرو دارید تا بتوانید به سادگی و با کمترین هزینه چنین وسایل تزیینی را بسازید.
تابلو دست ساز اتاق خواب
تابلو دست ساز اتاق خواب

 

12

استفاده از تابلو های تزیینی میخ و نخ یکی دیگر از وسایل تزیینی اتاق خواب ها میباشد که علاوه بر کم هزینه بودن بسیار شیک و زیبا هستند. شما میتوانید آموزش ساخت تابلو میخ و نخ را از طریق لینک زیر مشاهده نمایید.

مطلب مرتبط : آموزش ساخت تابلو های دکوراتیو میخ و نخ

تزیین اتاق خواب پسرانه ، تزیینات اتاق پسر
تزیین اتاق خواب پسرانه ، تزیینات اتاق پسر

 

13

در دکوراسیون و تزیین اتاق خواب پسرانه بهتر است به سلیقه فرزند دلبندتان توجه ویژه ای داشته باشید اگر او اهل ورزش است میتوانید با آویزان کردن توپ های ورزشی اتاق او را تزیین کنید. همچنین استفاده از رنگ های شاد و مختلف هم تاثیر گذاری زیادی در تزیین شاد اتاق او دارد.

مطلب مرتبط : دکوراسیون اتاق خواب به سبک ورزشی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید