تزیینات دیوار اتاق کودک ، تزیین اتاق کودک
تزیینات دیوار اتاق کودک ، تزیین اتاق کودک

 

در این مطلب از سری مطالب دکوراسیون سایت  تابلوگر به ایده هایی خلاقانه جهت تزیین اتاق کودکان پرداخته ایم و (چگونه اتاق کودک را تزیین کنیم ؟) شما میتوانید بیشتر این ایده ها را با وسایل ساده و دور ریختنی و در عین حال کم هزینه پیاده سازی کنید و اتاق کودک را به زیبایی تزیین نمایید. همچنین در انتهای این مطلب لینک هایی از سایر مطالب ارزشمند سایت تابلوگر در زمینه ساخت وسایل تزیینی و دکوراسیونی با وسایل ساده  قرار داده شده است که شما میتوانید از آنها دیدن فرمایید و جهت تزیین اتاق کودک دختر و پسر استفاده نمایید. امید واریم که این ایده ها و مطالب برای شما الهام بخش باشند.

تزیین اتاق کودک ، تزیین دیوار اتاق کودک با مقوا رنگی
تزیین اتاق کودک ، تزیین دیوار اتاق کودک با مقوا رنگی

 

1

داشتن یک دیوار بزرگ در اتاق کودک فرصت مناسبی را جهت انجام کارهای خلاقانه فراهم میکند. با نصب کاغذ دیواری زیبا بر روی دیوار و نصب چند چراغ با نور قابل کنترل دیوار اتاق دلبندتان را تزیین نمایید. در عکس فوق با استفاده از مقوا های رنگی اقدام به ساخت کارهای دستی فوق العاده زیبایی شده است که دکوراسیون اتاق کودک را متفاوت کرده است. استفاده از مقواهای رنگی در تزیین اتاق کودک یکی از روش های کم هزینه تزیینات میباشد.
تزیین اتاق کودک با وسایل ساده و دور ریختنی
تزیین اتاق کودک با وسایل ساده و دور ریختنی

 

2

چه ایده بزرگی !!! با استفاده از وسایل ساده ای مانند طناب میتوانید این ایده را پیاده سازی نمایید ،ایجاد شبکه از طناب های زیبا که در پشت آن عروسک ها قرار گرفته اند باعث تزیین شیک دیوار اتاق کودک میشود.
تزیین اتاق کودک دختر ، تزیین دیوار اتاق کودک دخترانه
تزیین اتاق کودک دختر ، تزیین دیوار اتاق کودک دخترانه

 

3

چاپ تصاویر و شخصیت های کارتونی مانند کارتون اسباب بازی ها یکی دیگر از روش های ساده تزیین اتاق کودک است. در عکس فوق ترکیب رنگ صورتی با تصاویر نصب شده اسباب بازی ها بر روی دیوار چنین دکوراسیون زیبایی را ایجاد نموده است.
دکوراسیون اتاق کودک
دکوراسیون اتاق کودک

 

4

اگر قصد دارید جهت تزیین و دکوراسیون اتاق کودک تان هزینه زیادی انجام دهید بهترین ایده میتواند عکس بالا باشد. ترکیب رنگ های بنفش و سفید باعث زیبایی بی انتها دکوراسیون اتاق کودک میشود.
خلاقیت در اتاق کودک ، تزیین اتاق کودک پسر
خلاقیت در اتاق کودک ، تزیین اتاق کودک پسر

 

5

بر پا کردن چادر انفرادی به سبک زندگی در طبیعت میتواند یک ایده جالب برای پر کردن اوقات فراغت کودک شما در اتاقش باشد. برای پیاده سازی چادر کودکانه نیاز به چهار عدد چوب به طول 2 متر و پارچه ای زیبا دارد
اتاق کودکانه خلاقانه
اتاق کودکانه خلاقانه

 

6

قرار دادن یک قفسه چوبی زیبا در کنار دیوار اتاق کودک میتواند فضای کافی را برای قرار دادن لوازم دکوری و دست ساز شما فراهم کند. سبد های دست بافت که محل قرار گیری اسباب بازی های کودک شما است همچنین دست ساز های حصیری را میتوانید در این قفسه ها بگذارید.
تزیین دیوار اتاق کودک با تابلو ، تابلو های اتاق کودک
تزیین دیوار اتاق کودک با تابلو ، تابلو های اتاق کودک

 

7

تابلو های دیواری کودکانه از جمله وسایل تزیینی کم هزینه میباشد که تحولات شگرفی را به همراه دارد و دکوراسیون اتاق کودک را متحول خواهد کرد سعی کنید دیوار های اتاق را با تابلوهای شیک و زیبا برای کودک دلبندتان بیارایید. شما میتوانید از تابلو های دست ساز خودتان هم برای تزیین دیوار استفاده نمایید. ما در زیر لینک آموزش ساخت تابلو های دست ساز زیبا را برای شما قرار داده ایم که میتوانید از دیدن فرمایید.

مطلب مرتبط : ساخت تابلوهای دکوری زیبا با وسایل ساده و دور ریختنی

مطلب مرتبط : ساخت تابلو دکوراتیو با صدف دریایی

مطلب مرتبط : ساخت تابلوهای دکوری با میخ و نخ + طرح های جدید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید